Hakkımızda

Kuruluş Amacımız
Sanayi Ticaret 1988 yılında, iş ve inşaat makinalarına kaliteli civata ve bağlantı elemanları temin etmek amacıyla Ankara Ostim'de kurulmuştur. Kurucularımızın iş makinaları konusunda geçmiş bilgi birikimleri ve deneyimleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğru olarak tespit edilmesi ve ihtiyaçlarına uygun çözümlerin kısa zamanda üretilebilmesi imkânını vermektedir.

Kurulduğu tarihten günümüze, yüksek kaliteli civatalar konusunda faaliyet gösteren firmamız,bu amaçla sadece yurtiçinden değil, yurtdışından da cıvata, somun ve diğer bağlantı elemanlarını temin etmektedir.

Çalıştığımız yerli imalatçılar arasında MA-PA Cıvata, Norm Cıvata, Tekelioğlu Cıvata, Çetin Cıvata, ASB Cıvata gibi sektörün önde gelen kuruluşları yer almaktadır.

Yurt dışı tedarikçilerimiz arasında Varvit (SBE), Bontempi, Vibo, Lobo, VSP vb. üreticiler yer almaktadır.

Kendi İmalatımız
İvedik OSB’de yer alan atölyemizde sıcak dövme cıvata imalatımız devam etmektedir. Özel ölçü ve/veya temininde güçlük çekilen cıvataların imalatıyla müşteri ihtiyaçları kısa sürede karşılanabilmektedir.

Adrese Gönderim Hizmetleri
Türkiye'nin neresinde olursa olsun müşterilerimizin gerek adreslerine gerekse de şantiyelerine kargo veya nakliye ambarı yoluyla gönderim yapılabilmektedir.

Amacımız en kısa zamanda, en kaliteli malzemeyi, en uygun fiyatla müşterilerimize teslim etmektir. 

Kopyalanması ve çoğaltılması yasaktır.
Copyright Sanayi Civata © 2019
Barry Sanders Youth Jersey