HAKKIMIZDA


Kuruluş Amacımız
Sanayi Ticaret 1988 yılında, iş ve inşaat makinelerine kaliteli civata ve bağlantı elemanları temin etmek amacıyla Ankara Ostim'de kurulmuştur.

Kurucularımızın iş makineleri konusunda geçmiş bilgi birikimleri ve deneyimleri, müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğru olarak tespit edilmesi ve ihtiyaçlarına uygun çözümlerin kısa zamanda üretilebilmesi imkanını vermektedir.

Kurulduğu tarihten günümüze, yüksek kaliteli civatalar konusunda faaliyet gösteren firmamız,bu amaçla sadece yurt içinden değil, yurt dışından da cıvata, somun ve diğer bağlantı elemanlarını temin etmektedir.

Oldukça geniş stok yapımız ve sürekli tedarik imkanımız nedeniyle müşterilerimizin birçok talebi anında karşılanabilmektedir.

Çalıştığımız yerli imalatçılar arasında STC Cıvata, MA-PA Cıvata, Norm Cıvata, Tekelioğlu Cıvata, Çetin Cıvata, ASB Cıvata gibi sektörün önde gelen kuruluşları yer almaktadır.

Yurt dışı tedarikçilerimiz arasında Varvit (SBE), Bontempi, Vibo, Lobo, VSP vb. üreticiler yer almaktadır.

İmalatımız
Ostim OSB’deki kendi yerimizde STC Civata markası altında sıcak dövme cıvata imalatımız devam etmektedir. Özel ölçü ve/veya temininde güçlük çekilen cıvataların imalatıyla müşteri ihtiyaçları kısa sürede karşılanabilmektedir.

Adrese Gönderim Hizmetleri
Türkiye'nin neresinde olursa olsun müşterilerimizin gerek adreslerine gerekse de şantiyelerine kargo veya nakliye ambarı yoluyla gönderim yapılabilmektedir.

Amacımız en kısa zamanda, en kaliteli malzemeyi, en uygun fiyatla müşterilerimize teslim etmektir.